KONST / Litografier / Färglitografi 14456461
nr 1445 6461
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 7/380. Färglitografi, bildmått: 35x29, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:21:15
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon